Colegiul Psihologilor din România

Site dedicat prezentarii alegerilor din CPR 2017

 

Interviu pentru schimbare de treaptă la Comisia de psihologia muncii, transporturilor și serviciilor

 

DATA: 08 iunie 2018, începând cu ora 09.00 

LOCAȚIA: București, Str. Stoian Militaru, nr. 71, etaj 4, Sector 4, Sediul Colegiului Psihologilor din România 

 

Vă rugăm să vă prezentați la interviu respectând ora programării.

Solicităm aceasta în vederea evitării timpului de așteptare. 

  

Lista candidaților programați la interviu

Nr. crt

Filiala

Numele (nume anterior) și prenumele

Comisia

Specialitatea

Treapta de specializare

Ora interviului

1

Timiș

Apostolescu Ana-Maria

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

09.00

2

Timiș

Apostolescu Ana-Maria

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

09.00

3

Arad

Belc (Bulboacă) Ancuța Ionela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

09.00

4

Arad

Belc (Bulboacă) Ancuța Ionela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

09.00

5

Arad

Belc

Alin

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Specialist autonom

09.30

6

Arad

Belc

Alin

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Specialist autonom

09.30

7

Arad

Bodo

Renate

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

09.30

8

București

Călin

Mariana

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

09.30

9

Cluj

Crăciun

Manuela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

10.00

10

București

Dobre (Matei) Elena

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

10.00

11

Brașov

Farkas (Lörincz) Carmen

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Specialist autonom

10.00

12

Brașov

Farkas (Lörincz) Carmen

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Specialist autonom

10.00

13

București

Fifială

Andreea

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

10.30

14

Timiș

Frențiu

Alina Mara

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

10.30

15

Dâmbovița

Georgescu Andreea Daniela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

10.30

16

Olt

Gheorghe Andreea Ioana

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

10.30

17

Olt

Gheorghe Andreea Ioana

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

11.00

18

Dolj

Gherman (Bărbulescu) Cecilia Ramona

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

11.00

19

Dolj

Gherman (Bărbulescu) Cecilia Ramona

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

11.00

20

Dolj

Gîdea (Ioana) Maria Adela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

11.00

21

Dolj

Gîdea (Ioana) Maria Adela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

11.30

22

Constanța

Groza (Stegaru) Genoni Emanuela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

11.30

23

Bihor

Lugasi (Bocșan) Georgeta Angela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Specialist autonom

11.30

24

Bihor

Lugasi (Bocșan) Georgeta Angela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Specialist autonom

11.30

25

Mureș

Matei

Ovidiu Daniel

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

12.00

26

Satu Mare

Mihali (Șandor) Nicoleta Mihaela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

12.00

27

Satu Mare

Mihali (Șandor) Nicoleta Mihaela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

12.00

28

Harghita

Mureșan (Bota) Mihaela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

12.00

29

Harghita

Mureșan (Bota) Mihaela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

12.30

30

Arad

Nagy (Istoc) Adriana

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

12.30

31

Arad

Nagy (Istoc) Adriana

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

12.30

32

Mureș

Nilca (Pescariu) Ștefania Diana

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Principal autonom

12.30

33

Mureș

Nilca (Pescariu) Ștefania Diana

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Principal autonom

13.00

34

Hunedoara

Olariu

Anca Mirabela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

13.00

35

Hunedoara

Olariu

Anca Mirabela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

13.00

36

Maramureș

Petrișor (Groza) Alina Maria

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Specialist autonom

13.00

37

Maramureș

Petrișor (Groza) Alina Maria

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Specialist autonom

13.30

38

Cluj

Pintican

Iosif

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Specialist autonom

13.30

39

Arad

Predescu

Astrid Ioana

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

13.30

40

Arad

Predescu

Astrid Ioana

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

13.30

41

Satu Mare

Rokk (Iusli) Bettina

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

14.00

42

București

Roșu (Dincă) Mihaela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

14.00

43

Buzău

Șerbu (Ursu) Oana Petronela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

14.00

44

Buzău

Șerbu (Ursu) Oana Petronela

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

14.00

45

Vâlcea

Ștefan

Maria Beatrice

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Specialist autonom

14.30

46

Vâlcea

Ștefan

Maria Beatrice

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Specialist autonom

14.30

47

Sibiu

Stoica (Barbu) Nicoleta Alina

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

14.30

48

Satu Mare

Vlad

Christian

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Specialist autonom

14.30

49

Satu Mare

Vlad

Christian

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Specialist autonom

14.30

50

Hunedoara

Voica

Vasile Florin

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

14.30

51

Hunedoara

Voica

Vasile Florin

Comisia de psihologia muncii, transporturilor şi serviciilor

psihologia transporturilor

Practicant autonom

14.30

 

Întocmit de:

Departamentul administrativ

Secretariatul Comitetului director