Interviu schimbare treapta 08.03.2018 - Comisia de psihologia muncii, transporturilor și serviciilor

 

Data: 08 martie 2018, începând cu ora 10.00

 

București, Str. Gheorghe Țițeica, nr. 121C, etaj 7, sector 2

 

Lista candidaților programați la interviu

Nr. crt

Filiala

Numele (nume anterior) şi prenumele

Specialitatea

Treapta de specializare solicitată

Ora interviului

1

Cluj

Mare (Benche) Mirela Delia

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

10.00

2

Cluj

Mare (Benche) Mirela Delia

psihologia transporturilor

Practicant autonom

10.00

3

Cluj

Oltean Anca Raluca

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

10.00

4

Cluj

Oltean Anca Raluca

psihologia transporturilor

Practicant autonom

10.00

5

Arad

Grizak (Ciuciuc) Bianca Ioana

psihologia transporturilor

Specialist

10.30

6

Arad

Cadar (Vătămăniţă) Iulia Dora

psihologia transporturilor

Principal

10.30

7

Arad

Cadar (Vătămăniţă) Iulia Dora

psihologia muncii și organizațională

Principal

10.30

8

Brașov

Băiaș (Zsigmond) Emese

psihologia transporturilor

Practicant autonom

10.30

9

Bihor

Lugasi (Bocşan) Georgeta Angela

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

11.00

10

Bihor

Lugasi (Bocşan) Georgeta Angela

psihologia transporturilor

Practicant autonom

11.00

11

Maramureș

Chircea (Bojan) Camelia Roxana

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

11.00

12

Maramureș

Chircea (Bojan) Camelia Roxana

psihologia transporturilor

Practicant autonom

11.00

13

Maramureș

Andrasiuc Vasilica

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

11.30

14

Maramureș

Andrasiuc Vasilica

psihologia transporturilor

Practicant autonom

11.30

15

Brăila

Bacalu (Toza) Cristiana Manuela

psihologia muncii și organizațională

Principal

11.30

16

Brăila

Bacalu (Toza) Cristiana Manuela

psihologia transporturilor

Principal

11.30

17

Constanța

Sandu (Naidin) Mihaela Luminiţa

psihologia muncii și organizațională

Principal

12.00

18

Constanța

Sandu (Naidin) Mihaela Luminiţa

psihologia transporturilor

Principal

12.00

19

Constanța

Vrană (Toma) Sorina Ana

psihologia transporturilor

Specialist

12.00

20

Bucureşti

Sincu Mihaela

psihologia muncii și organizațională

Principal

12.00

21

Bucureşti

Drăghici (Bănică) Maria

psihologia muncii și organizațională

Specialist

12.30

22

Bucureşti

Drăghici (Bănică) Maria

psihologia transporturilor

Practicant autonom

12.30

23

Cluj

Lazar (Pantelimon) Carmen Amalia

psihologia muncii și organizațională

Practicant autonom

12.30

24

Constanța

Popa (Hariton) Cristiana

psihologia transporturilor

Practicant autonom

13.00

25

Galați

Viţelaru Daniela

psihologia muncii și organizațională

Specialist

13.00

 

 

Întocmit de:

Laura Cristina Pătruț

Colegiul Psihologilor din România

Consilier pe probleme de comunicare

și purtător de cuvânt