Colegiul Psihologilor din România

Site dedicat prezentarii alegerilor din CPR 2017

 

Interviu schimbare treaptă 21.09.2018 - Comisia de psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

DATA: 21 septembrie 2018, începând cu ora 12.00 

LOCAȚIA: București, Str. Stoian Militaru, nr. 71, etaj 3, Sector 4, Sediul Colegiului Psihologilor din România

 

 


Vă rugăm să vă prezentați la interviu respectând ora programării. Solicităm aceasta în vederea evitării timpului de așteptare.

 

Lista candidaților programați la interviu

Nr. crt

Filiala

Numele (nume anterior) și prenumele

Specialitatea

Treapta de specializare

Regim exercitare

Ora interviului

1

Bihor

Albuț

Alexandru Cosmin

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Practicant

Autonom

12.00

2

Maramureș

Berci

Maria

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Specialist

Autonom

12.00

3

Bucureşti

Bolboceanu Ludmila

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Principal

Autonom

12.00

4

Constanța

Burlacu (Musteață) Lenuța

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Practicant

Autonom

12.00

5

București

Dumitru

Iuliana

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Practicant

Autonom

12.30

6

Constanța

Giumali

Narcis

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Specialist

Autonom

12.30

7

Cluj

Hideg

Anna Győngyi

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Practicant

Autonom

12.30

8

Bucureşti

Iancu (Guralivu) Cristina

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Practicant

Autonom

12.30

9

Bucureşti

Ivan

Eugenia

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Practicant

Autonom

13.00

10

Iași

Macovei

Anca

psihopedagogie

specială

Specialist

Autonom

13.00

11

Arad

Miclăuș (Iercan) Maria Simona

psihopedagogie

specială

Practicant

Autonom

13.00

12

Bihor

Molnar (Dobos) Csilla

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Practicant

Autonom

13.00

13

București

Pene (Dumitra) Mariana Geanina

psihopedagogie

specială

Practicant

Autonom

13.30

14

Iași

Pop

Mariana

psihopedagogie

specială

Principal

Autonom

13.30

15

Tulcea

Popovici (Munteanu) Liliana

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Principal

Autonom

13.30

16

Bucureşti

Săceanu (Stan) Sanda

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Specialist

Autonom

13.30

17

Bihor

Zlăgnean

Edina Vanda

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Practicant

Autonom

14.00

18

Timiș

Pop (Masnița) Motria

Competență în - psihopedagogie specială

Practicant

Autonom

14.00

19

Bihor

Crainic (Gorcea) Geanina Maria

psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională

Practicant

Autonom

14.00

20

Maramureș

Ezeanu (Domșa) Mihaela

psihopedagogie

specială

Practicant

Autonom

14.00

21

Dâmbovița

Coman

Irina Mihaela

psihopedagogie

specială

Practicant

Autonom

14.30

22

Neamț

Frunză (Luca)

Mara

psihopedagogie

specială

Specialist

Autonom

14.30

23

Bucureşti

Olteanu

Adina

psihopedagogie

specială

Practicant

Autonom

14.30

24

Bucureşti

Radu

Laura

psihopedagogie

specială

Practicant

Autonom

14.30

25

Cluj

Cernischi

Gilbert Adrian

psihopedagogie

specială

Specialist

Autonom

14.30

 

Întocmit de:

Departamentul administrativ

Secretariatul Comitetului director